Sendbird

Blijven groeien met onze klanten: Sendbird Klantenadviesraad 2022

Share
Blijven groeien met onze klanten: Sendbird Klantenadviesraad 2022

Hier bij Sendbird geloven we dat conversaties de kern vormen van het opbouwen van relaties, dus hebben we een krachtig conversatieplatform gebouwd voor bedrijven om mensen te verbinden via communities, marketinginspanningen, verkoop- en supportgesprekken, en vele andere manieren.

Communicatie is ons vakgebied, of het nu gaat om

gebruiker-tot-gebruiker

of

business-to-user

en we hebben onze Customer Advisory Board (CAB) opgericht om de communicatie en relaties met onze klanten op een persoonlijk niveau te verdiepen. Begrijpen hoe je de best beschikbare kunt blijven
gesprekken platform
en verder groeien met de behoeften van de klant is altijd Sendbird’s hoogste prioriteit geweest.

De Sendbird CAB werd opgericht om regelmatig een selecte groep van invloedrijke klanten bijeen te brengen die een gevestigd belang hebben bij de technologische investeringen van Sendbird. CAB leden leren niet alleen over Sendbird product roadmaps en strategie, maar hebben ook een forum voor peer networking, brand building, het uiten van aanbevelingen, inzichten en feedback om nog meer waarde te bieden aan Sendbird’s gehele klantenbestand van meer dan 1200 bedrijven wereldwijd.

Vorige maand kwamen we bijeen in ons kantoor in San Mateo om succesverhalen te presenteren en onze product roadmap onder de aandacht te brengen. Dit zijn enkele lessen uit ons CAB-programma:

1. Inzicht in hoe industrieleiders bouwen met Sendbird

Leden van het CAB krijgen een vooruitblik op de strategische initiatieven van Sendbird. Deze initiatieven kunnen betrekking hebben op groei, bedrijfsontwikkeling en relaties met investeerders.

Hierdoor krijgen klanten te zien hoe ze een langdurige samenwerking met Sendbird kunnen opbouwen. Wij zijn er niet om slechts één messaging use case op te lossen, maar om de unieke use case van uw bedrijf te begrijpen en te helpen bij het ontwikkelen van een oplossing.

“Ze zorgen altijd voor onze belangen. Ik denk dat de relatie die we met elkaar hebben opgebouwd heel bijzonder is.”

-Directeur productbeheer, Yahoo

Onze leden kunnen met ons team chatten om zakelijke problemen op te lossen, leren over zich ontwikkelende industrie- en technologietrends, en zien in hoeverre deze van invloed zijn op soortgelijke bedrijven. Leden werken samen om oplossingen, processen of technologieën te bedenken om zichzelf te helpen trends te vergelijken met hun organisaties, Sendbird en anderen in hun vakgebied.

“De meest positieve zakelijke impact die Sendbird op ons heeft gehad, is dat ik me nooit meer zorgen hoef te maken over onze chatimplementaties en al mijn denkkracht kan besteden aan het oplossen van andere problemen.”

Senior Engineering Director, toonaangevend Online Dating Platform

2. Inbreng in Sendbird productinnovatie

Door deel te nemen aan Sendbird’s CAB krijgen leden uit de eerste hand inzicht in de road maps van producten en oplossingen. Leden kunnen vóór de lancering kennis nemen van nieuwe producten en rechtstreeks contact opnemen met onze productmanagers om hun meningen, behoeften en zorgen te delen.

“[CAB gives us] de kans om te leren wat de komende mogelijkheden zijn die het Sendbird-team aan het product toevoegt, en hoe we dat kunnen benutten.
daar gebruik van kunnen maken
.”

-Hoofd Sociaal, PicPay

3. Gelegenheid tot netwerken met collega-managers

Het uitwisselen van best practices met peers is een van de grootste voordelen van deelname aan Sendbird’s CAB. Deze interacties met toonaangevende merken kunnen leiden tot inzichten die de leden onmiddellijk in hun eigen bedrijven kunnen toepassen. CAB stelt de leden ook in staat om met andere kaderleden in contact te komen en te netwerken voor persoonlijke en professionele groei.

“Sendbird gaf ons echt het gevoel dat we een partner hadden, een echte partner.”

-Directeur Software Engineering, Providence Health

Zie waarom onze klanten graag met ons bouwen, en probeer onze
community demo vandaag
.

Categories: Sendbird