Skip to main content
SBM blog CTA mobile 1

Drive growth and reduce costs with omnichannel business messaging

Blijven groeien met onze klanten: Sendbird Klantenadviesraad 2022

Customer Advisory Board CAB blog cover 1
Dec 13, 2022 • 3 min read
BRYAN BUI
SBM blog CTA mobile 1

Drive growth and reduce costs with omnichannel business messaging

SBM blog CTA mobile 1

Drive growth and reduce costs with omnichannel business messaging

Hier bij Sendbird geloven we dat gesprekken de kern vormen van het opbouwen van relaties, dus hebben we een krachtig gespreksplatform gebouwd voor bedrijven om mensen met elkaar in contact te brengen via gemeenschappen, marketinginspanningen, verkoop- en ondersteuningsgesprekken en vele andere manieren.

Communicatie is ons vakgebied, of het nu gaat om user-to-user of business-to-user , en we hebben onze Customer Advisory Board (CAB) opgericht om de communicatie en relaties met onze klanten op persoonlijk niveau te verdiepen. Begrijpen hoe je het best beschikbare gespreksplatform kunt blijven en verder kunt groeien met de behoeften van de klant, is altijd de hoogste prioriteit van Sendbird geweest.

De CAB van Sendbird is in het leven geroepen om regelmatig een selecte groep invloedrijke klanten bijeen te roepen die een gevestigd belang hebben in de technologie-investeringen van Sendbird. CAB-leden leren niet alleen over productroutekaarten en -strategieën van Sendbird, maar hebben ook een forum voor peer-netwerken, merkopbouw, het uiten van aanbevelingen, inzichten en feedback om nog meer waarde te bieden aan Sendbird's gehele klantenbestand van meer dan 1200 bedrijven wereldwijd.

U Ikit Mobile content offer background

The only UIKit you need.

Vorige maand kwamen we bijeen in ons kantoor in San Mateo om succesverhalen te presenteren en onze productroadmap te presenteren. Hier zijn enkele lessen uit ons CAB-programma:

1. Inzicht in hoe marktleiders bouwen met Sendbird

Leden van CAB krijgen een vooruitblik op de strategische initiatieven van Sendbird. Deze initiatieven kunnen betrekking hebben op groei, bedrijfsontwikkeling en relaties met investeerders.

Hierdoor krijgen klanten te zien hoe ze een langdurige samenwerking met Sendbird kunnen opbouwen. We zijn hier niet om slechts één use-case voor berichten op te lossen, maar om de unieke use-case van uw bedrijf te begrijpen en te helpen bij het ontwikkelen van een oplossing.

'Ze zijn altijd op zoek naar onze belangen. Ik denk dat de relatie die we met elkaar hebben opgebouwd heel bijzonder is geweest.”

- Directeur productbeheer, Yahoo

Onze leden kunnen met ons team chatten om zakelijke problemen op te lossen, meer te weten te komen over zich ontwikkelende industrie- en technische trends en te zien in welke mate deze van invloed zijn op vergelijkbare bedrijven. Leden werken samen om oplossingen, processen of technologieën te bedenken om zichzelf te helpen trends te vergelijken met hun organisaties, Sendbird en anderen in hun vakgebied.

"De meest positieve zakelijke impact die Sendbird op ons heeft gehad, is dat ik me nooit zorgen hoef te maken over onze chat-implementaties en dat ik al mijn hersenkracht kan besteden aan het oplossen van andere problemen."

Senior technisch directeur, toonaangevend online datingplatform

2. Input voor productinnovatie van Sendbird

Door deel te nemen aan de CAB van Sendbird krijgen leden uit de eerste hand inzicht in roadmaps voor producten en oplossingen. Leden kunnen voorafgaand aan de lancering meer te weten komen over aankomende producten en rechtstreeks contact opnemen met onze productmanagers om hun mening, behoeften en zorgen te delen.

"[CAB geeft ons] de mogelijkheid om te leren wat enkele van de aankomende kansen zijn die het Sendbird-team naar het product brengt, en hoe we dat kunnen benutten ."

-Hoofd van Social, PicPay

3. Gelegenheid om te netwerken met collega-executives

Het uitwisselen van best practices met collega's is een van de grootste voordelen van deelname aan Sendbird's CAB. Deze interacties met toonaangevende merken kunnen inzichten opleveren die leden direct kunnen implementeren in hun eigen bedrijf. CAB stelt leden ook in staat om te communiceren met andere leidinggevenden, netwerken voor persoonlijke en professionele groei.

"Sendbird gaf ons echt het gevoel dat we een partner hadden, een echte partner."

- Directeur software-engineering, Providence Health

Ontdek waarom onze klanten graag met ons bouwen en probeer vandaag nog onze communitydemo uit .

Ebook Grow Mobile content offer background

Take customer relationships to the next level.

Ready for the next level?